Gwarancja i zwroty

PROCEDURA ZWROTÓW:

Poniżej przedstawiamy proces realizacji zwrotu:

-Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY) dołączone jest do przesyłki.

-Prosimy o zwrócenie nam towaru w oryginalnym opakowaniu oraz zabezpieczenie przesyłki w odpowiedni sposób, tak aby nie uległa zniszczeniu podczas transportu.

-Do spakowanego towaru prosimy dołączyć wypełniony formularz odstąpienia od umowy.

-Prosimy odesłać paczkę na adres:

Lamita- Magdalena Kobeluch

ul.Jachtowa 13/8

62-030 Luboń,

na własny koszt w dowolny sposób (kurier,poczta polska).

-Proces zwrotu należności może potrwać do 14 dni. Zwrot płatności dokonamy na podany przez Państwa rachunek bankowy

ZWROTY I REKLAMACJE:
ZWROTY
1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. (Dz. U z 2014 roku, poz. 827) Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
2.Warunkiem jest idealny stan towaru, nie noszący śladów użycia.Wszystkie produkty muszą być zwracane w oryginalnym opakowaniu.Ze zwracanym towarem należy zwrócić dokument potwierdzający zamówienie( rachunek) oraz wypełniony formularz zwrotu, wysylany razem z przesyłką lub w wiadomosci e-mail po wczesniejszym poinformowaniu firmy.
3.Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania,musi być zwrócony w stanie nienaruszonym.Zwrot należy uzgodnić e-mailem. Towar nie spełnijący powyższych warunków nie zostanie przyjęty do zwrotu.
4. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na wskazane przez Klienta konto w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania zwróconego towaru.
5. W razie zwrotu towaru, Klient ponosi koszty przesyłki towarów do i od klienta.
6. Sklep nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji.
7. Paczkę zwrotną należy przesłać na adres podany powyżej lub inny ustalony wcześniej w wiadomosciach e-mail.

REKLAMACJE
1. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient stwierdzi, że nie jest on zgodny z zamówieniem: nie zgadza się rodzaj produktu, rozmiar, lub zawiera wady techniczne, powinien skontaktować się ze sklepem w celu ustalenia sposobu rozpatrzenia reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.
2. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.
3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki i przesłaniu go na nasz adres. Zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkód oraz jak najszybciej skontaktować się ze sklepem. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
4. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji.