O nas

LAMITA TO EKOLOGICZNE I UNIKATOWE UBRANIA DLA MAMY I CÓRKI!

Lamita Organic to  ekologiczna marka odzieżowa stworzona przez dwie przyjaciółki i bratnie dusze - Magdę i Martę.

Marka silnie stawia na ekologię , a hasło i motto przewodnie projektantek to "Bądź stylowy i ekologiczny jednocześnie ".

Podążając tym tokiem Lamita nie idzie na kompromisy związane z jakością materiałów.

Bazuje głównie na ekologicznej bawełnie organicznej posiadającej certyfikat GOTS (najwyższe obostrzenie w tej kategorii), ale znajdziecie tu również najszlachetniejszy jedwab, czy naturalną wełnę w ręcznie robionych swetrach.

Wszystkie printy są autorskie a druki wykonywane ekologicznymi farbami na bazie wody, w projektach malowanych ręcznie farby są w pełni certyfikowane i nietoksyczne, przystosowane również dla najmłodszych klientów.

Każdy produkt wykonany jest z najwyższą dbałością o szczegóły, a wszystkie modele, printy i cały design jest w pełni autorstwa dwóch projektantek, które czerpią inspiracje zarówno z najnowszych aktualnie panujących na wybiegach trendów jak i z otoczenia. 

Założycielki marki wyznają zasadę "Slow Fashion", dlatego każdy projekt jest konstruowany w sposób który umożliwia noszenie go na przeróżne sposoby, a jakość pozwala nam cieszyć się nim przez długie lata.

Jak mówią Marta i Magda- Lamita to przede wszystkim kobieta!. ...dlatego w ofercie sklepu znajdziecie idealnie przemyślane kobiece projekty i ich wierne odwzorowania dla małych dziewczynek.

Lamita Organic zdobyła wyróżnienie w Plebiscycie Influencer's Top 2019 za najlepszy produkt roku 2019r.